ΑΡΧΙΚΗ ΣΕΛΙΔΑ

ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ

ΘΕΜΑΤΑ ΓΙΑ  ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΥΣ

ΘΕΜΑΤΑ ΓΙΑ ΜΑΘΗΤΕΣ

ΣΥΝΔΕΣΕΙΣ

ΝΕΑ - ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ

ΔΗΜΟΣΙΕΥΣΗ
Αποσπάσεις Εκπαιδευτικων - 26/10/2005

ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ
ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΕΘΝ. ΠΑΙΔΕΙΑΣ & ΘΡΗΣΚ/ΤΩΝ Αθήνα, 26 – 10 – 2005
ΓΕΝΙΚΗ Δ/ΝΣΗ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ Αρ.Πρωτ. 118682 /Δ2
Α/ΘΜΙΑΣ & Β/ΘΜΙΑΣ ΕΚΠ/ΣΗΣ Βαθμός Προτερ.
ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΠΡΟΣ/ΚΟΥ Δ/ΘΜΙΑΣ ΕΚΠ/ΣΗΣ
ΤΜΗΜΑ Γ΄
Μητροπόλεως 15 101 85 ΑΘΗΝΑ Α Π Ο Φ Α Σ Η
Πληροφορίες: Γιώργος Ψαθάκης
Τηλέφωνο: 210-3226070, FAX: 210-3229479
e-mail: dprb@ypepth.gr ΚΟΙΝ:Δ/νσεις και Γραφεία Β/θμιας Εκπ/σης όλης της χώρας. Έδρες τους.
ΠΡΟΣ : Δ/νσεις και Γραφεία Β/θμιας Εκπ/σης όλης της χώρας.
Έδρες τους.

ΘΕΜΑ: Α. Αποσπάσεις αποσπάσεων εκπ/κών Δ.Ε. από ΠΥΣΔΕ σε ΠΥΣΔΕ.
Β. Ανακλήσεις αποσπάσεων εκπ/κών Δ.Ε. από ΠΥΣΔΕ σε ΠΥΣΔΕ.
Γ. Τροποποιήσεις αποσπάσεων εκπ/κών Δ.Ε. από ΠΥΣΔΕ σε ΠΥΣΔΕ .
Έχοντας υπόψη :
1. Τις διατάξεις του άρθρου 16 περ. Γ΄ παρ. 5 του Ν.1566/85 όπως συμπληρωθηκαν με τη διάταξη της παραγράφου 3 του άρθρου 6 του Ν. 1674/86.
2. Τις διατάξεις του άρθρου 46 παρ.7 του Ν. 2413/96.
3. Τις διατάξεις του άρθρου 21 του Ν2946/2001.
4. Τις διατάξεις της παρ. 4 του άρθρου 6 του Ν. 3027/2002
5. Τις διατάξεις της παρ. 8 του άρθρου 1 του Ν. 3194/2003.
6. Τις αριθμ 31/05 , 39/05 , 40/05 , 43/05, 44/05, πράξεις του Κεντρικού Υπηρεσια-κού Συμβουλίου Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης (Κ.Υ.Σ.Δ.Ε.).
7. Τις υπ΄αριθμ. 110137 / Δ2 / 10-10-2005, 107124/ Δ2 /06-10-2005, εγκυκλίους.
8.Τις αιτήσεις των ενδιαφερόμενων εκπαιδευτικών Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης (Δ.Ε.).

Α π ο φ α σ ί ζ ο υ μ ε
Α.1 Αποσπώνται συμπληρωματικά ύστερα από αίτησή τους, και χωρίς δαπάνη για το Δη-μόσιο οι παρακάτω εκπαιδευτικοί Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης από ΠΥΣΔΕ σε ΠΥΣΔΕ , θε-μελιώνοντας δικαίωμα υποβολής αίτησης μετάθεσης, επειδή συντρέχουν οι νόμιμες προϋποθέ-σεις και επειδή οι αποσπώμενοι εκπαιδευτικοί αφ΄ενός μέν πλεονάζουν και δεν δημιουργούν λειτουργικό πρόβλημα στην οργανική τους θέση και αφ΄ετέρου θα καλύψουν λειτουργικά κενά των σχολικών μονάδων σε εκπαιδευτικό προσωπικό ,για το διδακτικό έτος 2005-2006, ως α-κολούθως:

ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΚΛΑΔΟΣ ΟΡΓΑΝΙΚΗ ΘΕΣΗ ΠΥΣΔΕ ΟΡΓΑΝΙ-ΚΗΣ ΠΥΣΔΕ ΑΠΟΣΠΑΣΗΣ
ΚΑΚΚΑ ΑΣΗΜΙΝΑ ΠΕ 18 1 ΤΕΕ ΠΥΡΓΟΥ ΗΛΕΙΑ Α ΑΘΗΝΩΝ
ΚΑΡΑΛΑΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΕ02 ΔΙΑΘΕΣΗ ΠΥΣΔΕ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ ΦΘΙΩΤΙΔΑ Α ΑΘΗΝΩΝ
ΠΑΤΣΙΟΜΙΤΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΠΕ03 2Ο ΕΣΠ. ΤΕΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ Γ ΑΘΗΝΩΝ Α ΑΘΗΝΩΝ
ΜΑΡΚΑΚΗ ΣΟΦΙΑ ΠΕ04 ΔΙΑΘΕΣΗ ΠΥΣΔΕ ΒΟΙΩΤΙΑΣ ΒΟΙΩΤΙΑ Α ΑΘΗΝΩΝ
ΝΑΣΤΟΥΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΕ13 ΔΙΑΘΕΣΗ ΠΥΣΔΕ ΣΑΜΟΥ ΣΑΜΟΥ Α ΑΘΗΝΩΝ
ΑΡΑΒΑΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΠΕ16.01 ΜΟΥΣΙΚΟ ΣΧ. ΛΕΥΚΑΔΟΣ ΛΕΥΚΑΔΑ Α ΑΘΗΝΩΝ
ΓΚΟΥΛΙΩΝΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΠΕ18.10 1 ΤΕΕ ΑΓΙΩΝ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Γ ΑΘΗΝΩΝ Α ΑΘΗΝΩΝ
ΜΠΑΖΙΑΝΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΑ ΠΕ19 ΔΙΑΘΕΣΗ ΠΥΣΔΕ ΕΥΒΟΙΑΣ ΕΥΒΟΙΑ Α ΑΘΗΝΩΝ
ΠΑΤΕΡΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΠΕ01 ΔΙΑΘΕΣΗ ΠΥΣΔΕ ΚΑΒΑΛΑΣ ΚΑΒΑΛΑΣ ΑΝΑΤ. ΘΕΣΣΑΛΟΝΙ-ΚΗΣ
ΠΑΛΕΡΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΠΕ04 ΔΙΑΘΕΣΗ ΠΥΣΔΕ ΚΑΒΑΛΑΣ ΚΑΒΑΛΑΣ ΑΝΑΤ. ΘΕΣΣΑΛΟΝΙ-ΚΗΣ
ΠΑΤΣΑΚΑ ΑΡΤΕΜΙΣ ΠΕ06 ΔΙΑΘΕΣΗ ΠΥΣΔΕ ΚΑΒΑΛΑΣ ΚΑΒΑΛΑΣ ΑΝΑΤ. ΘΕΣΣΑΛΟΝΙ-ΚΗΣ
ΣΜΥΡΝΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΠΕ06 ΔΙΑΘΕΣΗ ΠΥΣΔΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΑΝΑΤ. ΘΕΣΣΑΛΟΝΙ-ΚΗΣ
ΘΕΟΦΥΛΑΚΤΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ ΠΕ11 ΔΙΑΘΕΣΗ ΠΥΣΔΕ ΔΥΤ. ΘΕΣΣΑΛΟ-ΝΙΚΗΣ ΔΥΤ. ΘΕΣΣΑΛΟΝΙ-ΚΗΣ ΑΝΑΤ. ΘΕΣΣΑΛΟΝΙ-ΚΗΣ
ΣΙΑΠΚΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΠΕ11 ΔΙΑΘΕΣΗ ΠΥΣΔΕ ΔΩΔ/ΣΟΥ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΑ ΑΝΑΤ. ΘΕΣΣΑΛΟΝΙ-ΚΗΣ
ΣΙΜΟΓΛΟΥ ΖΩΗ ΠΕ11 ΔΙΑΘΕΣΗ ΠΥΣΔΕ ΑΝΑΤΟΛ. ΘΕΣ-ΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΑΝΑΤΟΛ. ΘΕΣΣΑ-ΛΟΝΙΚΗΣ ΔΥΤ. ΘΕΣΣΑΛΟΝΙ-ΚΗΣ
ΤΣΑΒΔΑΡΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΠΕ13 1ο ΤΕΕ ΛΑΓΚΑΔΑ ΔΥΤ. ΘΕΣΣΑΛΟΝΙ-ΚΗΣ ΑΝΑΤ. ΘΕΣΣΑΛΟΝΙ-ΚΗΣ
ΚΑΤΣΩΧΗ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ ΠΕ16.01 ΔΙΑΘΕΣΗ ΠΥΣΔΕ ΠΙΕΡΙΑΣ ΠΙΕΡΙΑ ΑΝΑΤ. ΘΕΣΣΑΛΟΝΙ-ΚΗΣ
ΚΑΡΡΑ ΦΩΤΕΙΝΗ ΠΕ06 ΔΙΑΘΕΣΗ ΠΥΣΔΕ ΚΕΡΚΥΡΑΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ ΑΝΑΤ. ΑΤΤΙΚΗ
ΜΟΥΡΑΤΙΔΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΤΕ01 ΔΙΑΘΕΣΗ ΠΥΣΔΕ ΦΛΩΡΙΝΑΣ ΦΛΩΡΙΝΑ ΑΧΑΙΑ
ΚΑΛΗΣΠΕΡΗ ΛΟΥΚΙΑ ΠΕ04 ΔΙΑΘΕΣΗ ΠΥΣΔΕ ΣΑΜΟΥ ΣΑΜΟΥ Β ΑΘΗΝΩΝ
ΑΞΑΡΛΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΠΕ11 ΔΙΑΘΕΣΗ ΠΥΣΔΕ ΔΥΤ. ΑΘΗΝΩΝ ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗ Β ΑΘΗΝΩΝ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕ02 Γ/ΣΙΟ ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΒΟΙΩΤΙΑΣ ΒΟΙΩΤΙΑ Γ ΑΘΗΝΩΝ
ΜΟΥΣΤΑΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΕ09 ΕΣΠΕΡΙΝΟ ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΙΩΑΝ-ΝΙΝΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Δ ΑΘΗΝΩΝ
ΒΑΓΓΕΛΗ ΑΘΗΝΑ ΠΕ18.30 ΤΕΕ ΑΝΑΒΡΥΤΩΝ Β ΑΘΗΝΩΝ Δ ΑΘΗΝΩΝ
ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΕ03 ΔΙΑΘΕΣΗ ΠΥΣΔΕ ΗΜΑΘΙΑΣ ΗΜΑΘΙΑ ΔΥΤ. ΘΕΣΣΑΛΟΝΙ-ΚΗΣ
ΤΣΕΡΕΠΗ ΔΗΜΗΤΡΑ ΠΕ11 ΔΙΑΘΕΣΗ ΠΥΣΔΕ ΒΟΙΩΤΙΑΣ ΒΟΙΩΤΙΑ ΔΥΤ. ΘΕΣΣΑΛΟΝΙ-ΚΗΣ
ΤΣΕΤΗ ΘΕΟΔΩΡΑ ΠΕ18.33 1ο ΤΕΕ ΕΔΕΣΣΑΣ ΠΕΛΛΑ ΔΥΤ. ΘΕΣΣΑΛΟΝΙ-ΚΗΣ
ΒΑΜΒΑΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΕ02
ΔΙΑΘΕΣΗ ΠΥΣΔΕ ΗΛΕΙΑΣ ΗΛΕΙΑ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΑ
ΚΟΥΚΙΩΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΠΕ03 ΔΙΑΘΕΣΗ ΠΥΣΔΕ ΠΙΕΡΙΑΣ ΠΙΕΡΙΑ ΕΥΒΟΙΑ
ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ ΠΕ02 ΔΙΑΘΕΣΗ ΠΥΣΔΕ Γ ΑΘΗΝΩΝ Γ ΑΘΗΝΩΝ ΗΛΕΙΑ
ΚΕΛΕΣΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΠΕ04 ΔΙΑΘΕΣΗ ΠΥΣΔΕ Α΄ΑΘΗΝΩΝ Α ΑΘΗΝΩΝ ΗΛΕΙΑ
ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΚΛΑΔΟΣ ΟΡΓΑΝΙΚΗ ΘΕΣΗ ΠΥΣΔΕ ΟΡΓΑΝΙ-ΚΗΣ ΠΥΣΔΕ ΑΠΟΣΠΑ-ΣΗΣ
ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΜΗΝΑΣ ΠΕ11 ΔΙΑΘΕΣΗ ΠΥΣΔΕ ΑΝΑΤΟΛ. ΑΤΤΙ-ΚΗΣ ΑΝΑΤ. ΑΤΤΙΚΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟ
ΝΤΟΥΚΑ ΕΛΕΝΑ ΠΕ01 2ο Γ/ΣΙΟ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΑ
ΜΑΥΡΟΕΙΔΗ ΜΑΡΙΑ ΠΕ02 ΔΙΑΘΕΣΗ ΠΥΣΔΕ ΛΑΣΙΘΙΟΥ ΛΑΣΙΘΙ ΚΑΒΑΛΑΣ
ΔΑΝΙΗΛΙΔΟΥ ΑΝΔΡΟΝΙΚΗ ΠΕ13 ΔΙΑΘΕΣΗ ΠΥΣΔΕ ΑΝΑΤΟΛ. ΘΕΣ-ΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΑΝΑΤΟΛ. ΘΕΣΣΑ-ΛΟΝΙΚΗΣ ΚΙΛΚΙΣ
ΚΟΥΤΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΕ04 ΔΙΑΘΕΣΗ ΠΥΣΔΕ ΗΜΑΘΙΑΣ ΗΜΑΘΙΑ ΚΟΖΑΝΗ
ΛΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΠΕ06 ΕΣΠΕΡΙΝΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΙΛΚΙΣ ΚΙΛΚΙΣ ΚΟΖΑΝΗ
ΖΑΡΚΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΠΕ03 ΔΙΑΘΕΣΗ ΠΥΣΔΕ ΑΧΑΪΑΣ ΑΧΑΙΑ ΛΑΚΩΝΙΑ
ΝΤΑΛΑΜΠΕΚΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΠΕ11 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΛΙΔΟΡΙΚΙΟΥ ΦΩΚΙΔΑ ΛΑΡΙΣΑΣ
ΣΑΜΠΡΟΒΑΛΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΠΕ18.12 1ο ΤΕΕ ΘΗΒΑΣ ΒΟΙΩΤΙΑ ΞΑΝΘΗ
ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΕΛΕΝΗ ΔΕ01.14 2 ΕΣΠΕΡΙΝΟ ΤΕΕ ΑΧΑΡΝΩΝ ΑΝΑΤ. ΑΤΤΙΚΗ ΠΕΙΡΑΙΑΣ
ΚΑΡΑΜΟΛΕΓΚΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ ΠΕ06 ΔΙΑΘΕΣΗ ΠΥΣΔΕ ΖΑΚΥΝΘΟΥ ΖΑΚΥΝΘΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑΣ
ΛΕΒΕΝΤΗ ΑΝΘΟΥΛΑ ΠΕ15 ΔΙΑΘΕΣΗ ΠΥΣΔΕ ΑΝΑΤΟΛ. ΑΤΤΙ-ΚΗΣ ΑΝΑΤ. ΑΤΤΙΚΗ ΠΕΙΡΑΙΑΣ
ΚΑΛΥΒΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΕ04 2ο Γ/ΣΙΟ ΤΡΑΓΑΙΑΣ ΝΑΞΟΥ ΚΥΚΛΑΔΕΣ ΠΙΕΡΙΑ
ΣΑΡΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΕ11 4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ ΒΟΙΩΤΙΑ ΠΙΕΡΙΑ
ΓΚΕΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΕ11 ΔΙΑΘΕΣΗ ΠΥΣΔΕ ΗΛΕΙΑΣ ΗΛΕΙΑ ΤΡΙΚΑΛΑ
ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΤΕ01.05 2 ΤΕΕ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ ΚΟΖΑΝΗ ΦΛΩΡΙΝΑ


Α. 2. Αποσπώνται συμπληρωματικά ύστερα από αίτησή τους, και χωρίς δαπάνη για το Δημόσιο οι παρακάτω νεοδιόριστοι εκπαιδευτικοί Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης από ΠΥΣΔΕ σε ΠΥΣΔΕ , θεμελιώνοντας δικαίωμα υποβολής αίτησης μετάθεσης, επειδή συντρέχουν οι νό-μιμες προϋποθέσεις και επειδή οι αποσπώμενοι εκπαιδευτικοί αφ΄ενός μέν πλεονάζουν και δεν δημιουργούν λειτουργικό πρόβλημα στην οργανική τους θέση και αφ΄ετέρου θα καλύψουν λει-τουργικά κενά των σχολικών μονάδων σε εκπαιδευτικό προσωπικό , για το διδακτικό έτος 2005-2006, ως ακολούθως:


ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΚΛΑΔΟΣ ΟΡΓΑΝΙΚΗ ΘΕΣΗ ΠΥΣΔΕ ΟΡΓΑΝΙ-ΚΗΣ ΠΥΣΔΕ ΑΠΟ-ΣΠΑΣΗΣ
ΠΑΤΡΙΝΟΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ ΠΕ01 ΔΙΑΘΕΣΗ ΠΥΣΔΕ ΔΩΔΕΚΑ-ΝΗΣΟΥ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΑ Α ΑΘΗΝΩΝ
ΝΙΚΟΛΑΙΔΟΥ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ ΠΕ02 ΔΙΑΘΕΣΗ ΠΥΣΔΕ ΔΩΔΕΚΑ-ΝΗΣΟΥ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΑ Α ΑΘΗΝΩΝ
ΚΟΝΙΔΑΡΗ ΘΕΟΔΩΡΑ ΠΕ03 ΔΙΑΘΕΣΗ ΠΥΣΔΕ ΛΕΥΚΑΔΑΣ ΛΕΥΚΑΔΑ Α ΑΘΗΝΩΝ
ΤΣΙΡΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΠΕ03 ΔΙΑΘΕΣΗ ΠΥΣΔΕ ΠΕΙΡΑΙΑ ΠΕΙΡΑΙΑ Α ΑΘΗΝΩΝ
ΦΑΚΟΥΡΕΛΗΣ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ ΠΕ06 ΔΙΑΘΕΣΗ ΠΥΣΔΕ ΑΡΚΑΔΙΑΣ ΑΡΚΑΔΙΑ Α ΑΘΗΝΩΝ
ΖΑΛΑΒΡΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΠΕ11 Γ/ΣΙΟ ΛΕΧΑΙΟΥ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ Α ΑΘΗΝΩΝ
ΑΓΓΕΛΙΔΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΕ 03 ΔΙΑΘΕΣΗ ΠΥΣΔΕ ΠΙΕΡΙΑΣ ΠΙΕΡΙΑ ΑΝΑΤ. ΘΕΣ/ΚΗΣ
ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΚΛΑΔΟΣ ΟΡΓΑΝΙΚΗ ΘΕΣΗ ΠΥΣΔΕ ΟΡΓΑΝΙ-ΚΗΣ ΠΥΣΔΕ ΑΠΟ-ΣΠΑΣΗΣ
ΚΗΡΥΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΠΕ11 ΔΙΑΘΕΣΗ ΠΥΣΔΕ ΛΕΣΒΟΥ ΛΕΣΒΟΥ ΑΝΑΤ. ΘΕΣ/ΚΗΣ
ΑΛΕΞΙΑΔΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΠΕ02 ΓΥΜΝΑΣΙΟ Τ.Λ. ΓΑΥΡΙΟΥ ΚΥΚΛΑΔΩΝ ΑΝΑΤ. ΑΤΤΙΚΗ
ΜΑΝΤΖΟΥΡΙΔΟΥ ΑΡΓΥΡΗ-ΧΡΥΣΗ ΠΕ14.02 5 ΤΕΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΕΥΒΟΙΑ ΑΝΑΤ. ΑΤΤΙΚΗ
ΠΕΠΟΝΗ ΣΟΦΙΑ ΠΕ02 1 Γ/ΣΙΟ ΚΩ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΑ ΑΡΚΑΔΙΑ
ΧΡΗΣΤΟΥ ΕΙΡΗΝΗ ΠΕ02 ΔΙΑΘΕΣΗ ΠΥΣΔΕ ΧΙΟΥ ΧΙΟΣ ΑΧΑΙΑ
ΛΩΛΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΕ04 ΔΙΑΘΕΣΗ ΠΥΣΔΕ ΑΡΤΑΣ ΑΡΤΑ ΔΥΤ. ΘΕΣΣΑ-ΛΟΝΙΚΗΣ
ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΠΟΛΥΞΕΝΗ ΠΕ09 ΔΙΑΘΕΣΗ ΠΥΣΔΕ ΓΡΕΒΕΝΩΝ ΓΡΕΒΕΝΑ ΔΥΤ. ΘΕΣΣΑ-ΛΟΝΙΚΗΣ
ΘΕΟΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΠΕ11 2ο ΛΥΚΕΙΟ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ ΗΛΕΙΑ ΔΥΤ. ΘΕΣΣΑ-ΛΟΝΙΚΗΣ
ΠΕΤΑΛΩΤΗΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΠΕ11 Ε.Λ. ΘΗΡΑΣ ΚΥΚΛΑΔΕΣ ΔΥΤ. ΘΕΣΣΑ-ΛΟΝΙΚΗΣ
ΤΖΟΓΑΝΗΣ ΠΕΤΡΟΣ ΠΕ11 ΔΙΑΘΕΣΗ ΠΥΣΔΕ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ ΜΕΣΣΗΝΙΑ ΔΥΤ. ΘΕΣΣΑ-ΛΟΝΙΚΗΣ
ΚΡΙΑΛΗ ΣΟΦΙΑ ΠΕ02 Γ/ΣΙΟ ΑΡΕΟΠΟΛΗΣ ΛΑΚΩΝΙΑ Γ ΑΘΗΝΩΝ
ΑΛΕΒΙΖΑΚΗΣ ΤΙΜΟΛΕΩΝ ΠΕ06 ΔΙΑΘΕΣΗ ΠΥΣΔΕ ΛΕΥΚΑΔΑΣ ΛΕΥΚΑΔΑ Γ ΑΘΗΝΩΝ
ΤΣΕΤΣΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΠΕ01 ΔΙΑΘΕΣΗ ΠΥΣΔΕ ΚΕΡΚΥΡΑΣ ΚΕΡΚΥΡΑ ΓΡΕΒΕΝΑ
ΚΑΝΙΣΤΡΑ ΕΥΔΟΚΙΑ ΠΕ11 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΟΡΘΙΟΥ ΑΝ-ΔΡΟΥ ΚΥΚΛΑΔΕΣ ΓΡΕΒΕΝΑ
ΠΑΠΑΝΙΚΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΠΕ11 ΔΙΑΘΕΣΗ ΠΥΣΔΕ ΚΥΚΛΑΔΩΝ ΚΥΚΛΑΔΕΣ ΓΡΕΒΕΝΑ
ΠΑΠΑΤΣΑΝΗΣ ΖΗΣΗΣ ΠΕ11 2 ο Γ/ΣΙΟ ΣΥΡΟΥ ΚΥΚΛΑΔΕΣ ΓΡΕΒΕΝΑ
ΘΕΟΔΩΡΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΠΕ18.16 ΓΥΜ. ΑΥΓΕΙΟΥ ΗΛΕΙΑΣ ΓΡΕΒΕΝΑ
ΛΑΥΚΑ ΓΕΩΡΓΙΑ ΠΕ03 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΣΑΒΑΛΙΩΝ ΗΛΕΙΑ Δ ΑΘΗΝΩΝ
ΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΕ19 ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΦΙΛΙΑΤΩΝ ΘΕΣΠΡΩΤΙΑ Δ ΑΘΗΝΩΝ
ΠΑΡΑΣΤΑΤΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ ΠΕ01 ΔΙΑΘΕΣΗ ΠΥΣΔΕ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ ΜΕΣΣΗΝΙΑ ΔΡΑΜΑ
ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΠΕ11 ΔΙΑΘΕΣΗ ΠΥΣΔΕ ΛΕΣΒΟΥ ΛΕΣΒΟΥ ΔΡΑΜΑ
ΚΕΚΕΟΓΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΕ11 ΔΙΑΘΕΣΗ ΠΥΣΔΕ ΧΑΝΙΩΝ ΧΑΝΙΑ ΔΡΑΜΑ
ΜΠΕΖΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙNH ΠΕ18.15 ΓΥΜ. ΚΕΡΑΜΙΔΙΑΣ ΗΛΕΙΑΣ ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗ
ΠΑΠΠΑΣ ΜΙΧΑΗΛ ΠΕ02 ΔΙΑΘΕΣΗ ΠΥΣΔΕ ΚΟΖΑΝΗΣ ΚΟΖΑΝΗΣ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΑ
ΜΟΣΧΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ ΠΕ11 ΔΙΑΘΕΣΗ ΠΥΣΔΕ ΧΙΟΥ ΧΙΟΣ ΕΒΡΟΣ
ΧΑΨΙΑΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΠΕ11 ΔΙΑΘΕΣΗ ΠΥΣΔΕ ΔΩΔΕΚΑ-ΝΗΣΟΥ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΑ ΕΒΡΟΣ
ΧΑΤΖΗΠΕΝΤΙΔΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΠΕ18.33 ΔΙΑΘΕΣΗ ΠΥΣΔΕ ΑΡΚΑΔΙΑΣ ΑΡΚΑΔΙΑ ΕΒΡΟΣ
ΓΑΛΑΤΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΠΕ02 Ε.Λ. ΑΝΤΙΜΑΧΕΙΑΣ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΑ ΕΥΒΟΙΑ
ΖΗΣΙΜΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΠΕ14.04 ΓΥΜ. ΣΑΒΑΛΙΩΝ ΗΛΕΙΑ ΕΥΒΟΙΑ
ΒΑΤΣΗ ΣΤΑΜΑΤΙΑ ΠΕ19 ΔΙΑΘΕΣΗ ΠΥΣΔΕ ΑΡΚΑΔΙΑΣ ΑΡΚΑΔΙΑ ΕΥΒΟΙΑ
ΡΑΜΜΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ ΠΕ03 4ο ΤΕΕ ΚΟΖΑΝΗΣ ΚΟΖΑΝΗ ΕΥΡΥΤΑΝΙΑ
ΣΕΪΝΤΗ ΔΗΜΗΤΡΑ ΠΕ 18 03 ΔΙΑΘΕΣΗ ΠΥΣΔΕ ΚΕΦΑΛΛΗ-ΝΙΑΣ ΚΕΦΑΛΛΟΝΙΑ ΗΛΕΙΑ
ΜΑΚΡΙΔΟΥ ΑΝΝΑ ΠΕ11 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΥΡΤΙΑΣ ΗΛΕΙΑΣ ΗΜΑΘΙΑ
ΜΠΛΑΤΣΙΩΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΕ11 ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΝΩΝ ΚΕΡΚΥΡΑΣ ΗΜΑΘΙΑ
ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΚΛΑΔΟΣ ΟΡΓΑΝΙΚΗ ΘΕΣΗ ΠΥΣΔΕ ΟΡΓΑΝΙΚΗΣ ΠΥΣΔΕ ΑΠΟ-ΣΠΑΣΗΣ
ΜΥΛΩΝΑΣ ΖΑΧΑΡΙΑΣ ΠΕ11 ΔΙΑΘΕΣΗ ΠΥΣΔΕ ΛΑΚΩΝΙΑΣ ΛΑΚΩΝΙΑ ΗΜΑΘΙΑ
ΜΑΧΑΙΡΑ ΜΑΡΙΑ ΠΕ18 ΔΙΑΘΕΣΗ ΠΥΣΔΕ ΑΧΑΙΑΣ ΑΧΑΙΑ ΗΜΑΘΙΑ
ΠΕΤΣΙΤΗ ΝΙΚΗ ΠΕ02 2ο Γ/ΣΙΟ ΡΟΔΟΥ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟ
ΓΙΑΝΝΑΚΟΥΔΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΕ14.01 ΔΙΑΘΕΣΗ ΠΥΣΔΕ ΧΑΝΙΩΝ ΧΑΝΙΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟ
ΒΑΓΓΕΛΗ ΜΑΡΙΑ ΠΕ02 ΔΙΑΘΕΣΗ ΠΥΣΔΕ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΚΑΛΑΤΖΗ ΜΑΡΙΑ ΠΕ02 ΔΙΑΘΕΣΗ ΠΥΣΔΕ ΗΛΕΙΑΣ ΗΛΕΙΑ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΠΟΖΑΡΕΝΤΣΗ ΕΛΕΝΗ ΠΕ02 Π.Τ. ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΓΕΝΝΑΔΙΟΥ ΡΟΔΟΥ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΑ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΖΑΡΡΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΠΕ02 Γ/ΣΙΟ ΑΓ.ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ ΚΟΖΑΝΗΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑ
ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΟΥΛΑ ΠΕ02 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΓΑΛΑΤΕΙΑΣ ΚΟΖΑΝΗΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑ
ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΠΕ11 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΣΥΡΟΥ ΚΥΚΛΑΔΕΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑ
ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΕ17.08 ΔΙΑΘΕΣΗ ΠΥΣΔΕ ΦΩΚΙΔΑΣ ΦΩΚΙΔΑ ΚΑΡΔΙΤΣΑ
ΣΙΣΚΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΕ11 4ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΠΥΡΓΟΥ ΗΛΕΙΑ ΚΑΣΤΟΡΙΑ
ΓΡΑΜΜΕΝΟΥ ΜΑΡΙΑ-ΕΛΕΝΗ ΠΕ11 ΔΙΑΘΕΣΗ ΠΥΣΔΕ ΖΑΚΥΝΘΟΥ ΖΑΚΥΝΘΟΥ ΚΕΡΚΥΡΑ
ΠΑΣΧΑΛΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ ΠΕ09 ΔΙΑΘΕΣΗ ΠΥΣΔΕ ΚΕΡΚΥΡΑΣ ΚΕΡΚΥΡΑ ΚΙΛΚΙΣ
ΚΑΛΑΘΑ ΙΩΑΝΝΑ ΠΕ18.10 ΤΕΕ ΔΙΔ/ΧΟΥ ΕΒΡΟΣ ΚΙΛΚΙΣ
ΚΑΣΑΠΗ ΔΗΜΗΤΡΑ ΠΕ04.01 ΔΙΑΘΕΣΗ ΠΥΣΔΕ ΓΡΕΒΕΝΩΝ ΓΡΕΒΕΝΑ ΚΟΖΑΝΗ
ΓΑΤΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΠΕ11 ΓΥΜΝ. Α. ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΗΛΕΙΑ ΚΟΖΑΝΗ
ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΘΩΜΑΣ ΠΕ11 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ ΗΛΕΙΑ ΚΟΖΑΝΗ
ΚΛΑΖΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΕ11 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΝΔΡΑΒΙΔΑΣ ΗΛΕΙΑ ΚΟΖΑΝΗ
ΤΣΑΝΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΕ11 ΕΣΠΕΡΙΝΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΥΡ-ΓΟΥ ΗΛΕΙΑ ΚΟΖΑΝΗ
ΓΚΟΥΝΤΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ ΠΕ17.07 1ο ΤΕΕ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ ΠΕΛΛΑΣ ΚΟΖΑΝΗ
ΜΠΑΡΜΠΑΛΙΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΠΕ02 ΓΥΜΝ. ΚΑΡΑΤΟΥΛΑ ΗΛΕΙΑ ΚΟΡΙΝΘΙΑ
ΔΡΙΒΑΚΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΠΕ18.04 ΔΙΑΘΕΣΗ ΠΥΣΔΕ ΛΑΚΩΝΙΑΣ ΛΑΚΩΝΙΑ ΚΟΡΙΝΘΙΑ
ΚΕΦΑΛΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΠΕ02 2ο Γ/ΣΙΟ ΡΟΔΟΥ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΑ ΛΑΚΩΝΙΑ
ΠΑΡΑΣΚΕΝΙΩΤΗ ΕΛΕΝΗ ΠΕ03 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΟΖΑΝΗΣ ΚΟΖΑΝΗ ΛΑΡΙΣΑΣ
ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΕ11 ΔΙΑΘΕΣΗ ΠΥΣΔΕ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑ ΛΑΡΙΣΑΣ
ΜΟΣΧΟΥ ΠΕΡΙΣΤΕΡΑ ΠΕ10 ΔΙΑΘΕΣΗ ΠΥΣΔΕ ΕΒΡΟΥ ΕΒΡΟΣ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ
ΚΑΡΑΚΑΤΣΟΥΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΕ11 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΣΥΡΟΥ ΚΥΚΛΑΔΕΣ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ
ΛΑΓΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΠΕ01 ΔΙΑΘΕΣΗ ΠΥΣΔΕ ΗΛΕΙΑΣ ΗΛΕΙΑ ΞΑΝΘΗ
ΤΣΑΤΣΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΠΕ02 2ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΣΥΡΟΥ ΚΥΚΛΑΔΕΣ ΠΕΙΡΑΙΑΣ
ΚΩΤΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΠΕ03 ΔΙΑΘΕΣΗ ΠΥΣΔΕ ΑΙΤΩΛ/ΝΙΑΣ ΑΙΤΩΛ/ΝΙΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑΣ
ΤΖΟΥΜΠΑ ΔΗΜΗΤΡΑ ΠΕ03 Γ/ΣΙΟ ΚΑΤΟΥΝΑΣ ΑΙΤΩΛ/ΝΙΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑΣ
ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΕ17.04 ΔΙΑΘΕΣΗ ΠΥΣΔΕ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ ΜΕΣΣΗΝΙΑ ΠΕΙΡΑΙΑΣ
ΠΟΛΥΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΕ11 ΛΥΚΕΙΟ ΙΘΑΚΗΣ ΚΕΦΑΛΛΟΝΙΑ ΠΕΛΛΑ
ΚΟΥΚΙΩΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΕ11 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΘΡΑΨΑΝΟΥ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΠΙΕΡΙΑ
ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΑΝΔΡΕΑΣ ΠΕ11 ΔΙΑΘΕΣΗ ΠΥΣΔΕ ΔΩΔΕΚΑ-ΝΗΣΟΥ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΑ ΠΙΕΡΙΑ
ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΚΛΑΔΟΣ ΟΡΓΑΝΙΚΗ ΘΕΣΗ ΠΥΣΔΕ ΟΡΓΑΝΙΚΗΣ ΠΥΣΔΕ ΑΠΟ-ΣΠΑΣΗΣ
ΡΟΥΚΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΠΕ11 ΔΙΑΘΕΣΗ ΠΥΣΔΕ ΔΩΔΕΚΑ-ΝΗΣΟΥ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΑ ΠΙΕΡΙΑ
ΔΑΒΖΑΚΗ ΠΕΡΙΣΤΕΡΑ ΠΕ18.12 ΔΙΑΘΕΣΗ ΠΥΣΔΕ ΛΕΣΒΟΥ ΛΕΣΒΟΥ ΡΟΔΟΠΗ
ΤΖΙΟΓΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΕ11 ΕΝ.ΛΥΚΕΙΟ ΒΕΛΟΥ ΚΟΡΙΝΘΙΑ ΣΕΡΡΕΣ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΠΕ02 ΔΙΑΘΕΣΗ ΠΥΣΔΕ ΚΟΖΑΝΗΣ ΚΟΖΑΝΗ ΤΡΙΚΑΛΑ
ΣΙΝΑΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΠΕ11 ΛΥΚΕΙΟ ΑΝΔΡΑΒΙΔΑΣ ΗΛΕΙΑ ΤΡΙΚΑΛΑ
ΚΙΣΣΟΥΔΗ ΙΣΙΔΩΡΑ ΠΕ06 ΔΙΑΘΕΣΗ ΠΥΣΔΕ ΕΥΡΥΤΑΝΙ-ΑΣ ΕΥΡΥΤΑΝΙΑ ΦΘΙΩΤΙΔΑ
ΚΑΡΑΪΣΚΟΣ ΠΕΤΡΟΣ ΠΕ11 Γ/ΣΙΟ ΓΚΟΥΡΑΣ ΚΟΡΙΝΘΙΑ ΦΘΙΩΤΙΔΑ
ΛΑΣΠΙΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΠΕ11 ΔΙΑΘΕΣΗ ΠΥΣΔΕ ΑΡΚΑΔΙΑΣ ΑΡΚΑΔΙΑ ΦΘΙΩΤΙΔΑ
ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΛΟΥΚΑΣ ΠΕ11 Ε.Λ. ΒΑΡΔΑΣ ΗΛΕΙΑ ΦΩΚΙΔΑ
ΠΟΛΥΖΩΗ ΝΙΚΗ ΠΕ11 ΓΥΜ. ΛΕΧΑΙΝΩΝ ΗΛΕΙΑ ΦΩΚΙΔΑ
ΤΑΣΙΟΥ ΜΑΡΙΑ ΠΕ12.08 ΔΙΑΘΕΣΗ ΠΥΣΔΕ ΦΛΩΡΙΝΑΣ ΦΛΩΡΙΝΑ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗ
ΠΑΠΑΔΑΚΗ ΕΛΕΝΗ ΠΕ02 4ο Ε.Λ.ΡΟΔΟΥ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΑ ΧΑΝΙΑ
ΣΜΥΡΝΑΚΗΣ ΤΙΤΟΣ ΠΕ04 ΔΙΑΘΕΣΗ ΠΥΣΔΕ ΔΩΔΕΚΑ-ΝΗΣΟΥ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΑ ΧΑΝΙΑ
ΑΡΓΥΡΙΟΥ ΕΛΕΝΗ ΠΕ06.00 Α ΧΑΝΙΩΝ ΧΑΝΙΑ Α ΑΘΗΝΩΝ
ΚΑΤΣΙΚΑ ΙΟΥΛΙΑ ΠΕ06.00 ΕΝ. ΛΥΚΕΙΟ ΚΑΡΠΕΝΗΣΙΟΥ ΕΥΡΥΤΑΝΙΑ Α ΑΘΗΝΩΝ
ΜΙΧΟΠΟΥΛΟΥ ΓΛΥΚΕΡΙΑ ΠΕ06.00 Β ΧΑΝΙΩΝ ΧΑΝΙΑ Α ΑΘΗΝΩΝ
ΣΑΜΑΡΑ ΕΥΣΤΑΘΙΑ ΠΕ06.00 ΠΥΣΔΕ ΖΑΚΥΝΘΟΥ ΖΑΚΥΝΘΟΣ Α ΑΘΗΝΩΝ
ΓΛΥΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΕ19.00 ΓΥΜΝ. ΠΑΥΛΟΥ ΒΟΙΩΤΙΑ Α ΑΘΗΝΩΝ
ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΠΕ19.00 ΔΙΑΘΕΣΗ ΠΥΣΔΕ ΑΡΚΑΔΙΑ Α ΑΘΗΝΩΝ
ΜΠΕΖΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΕ19.00 ΔΙΑΘΕΣΗ ΠΥΣΔΕ ΚΟΡ. ΚΟΡΙΝΘΙΑ Α ΑΘΗΝΩΝ
ΝΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΗΛ ΠΕ19.00 ΔΙΑΘΕΣΗ ΠΥΣΔΕ ΑΡΚΑΔΙΑ Α ΑΘΗΝΩΝ
ΠΑΝΤΕΛΕΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΕ19.00 ΔΙΑΘΕΣΗ ΠΥΣΔΕ ΑΡΚΑΔΙΑ Α ΑΘΗΝΩΝ
ΠΑΠΑΣΠΥΡΛΙΩΤΗ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ ΠΕ19.00 Γ/ΣΙΟ ΓΑΒΑΛΟΥΣ ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑ Α ΑΘΗΝΩΝ
ΣΠΑΝΟΥΔΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΠΕ19.00 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑ Α ΑΘΗΝΩΝ
ΤΕΝΝΕ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΠΕ19.00 ΔΙΑΘΕΣΗ ΠΥΣΔΕ ΑΡΚΑΔΙΑ Α ΑΘΗΝΩΝ
ΓΙΟΥΡΑ ΕΥΔΟΚΙΑ ΠΕ19.00 ΔΙΑΘΕΣΗ ΠΥΣΔΕ Ν.ΚΟΡ. ΚΟΡΙΝΘΙΑ ΑΝΑΤ. ΑΤΤΙΚΗ
ΔΑΓΚΛΗΣ ΜΑΡΙΟΣ ΠΕ19.00 ΔΙΑΘΕΣΗ Γ ΠΥΣΔΕ ΛΕΣΒΟΥ ΑΝΑΤ. ΑΤΤΙΚΗ
ΚΑΛΠΑΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΕ19.00 ΔΙΑΘΕΣΗ ΠΥΣΔΕ ΒΟΙΩΤΙΑΣ ΒΟΙΩΤΙΑ ΑΝΑΤ. ΑΤΤΙΚΗ
ΠΡΙΦΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΕ19.00 ΤΕΕ ΑΜΦΙΛΟΧΙΑΣ ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑ ΑΝΑΤ. ΑΤΤΙΚΗ
ΤΕΤΡΙΓΚΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΠΕ19.00 ΔΙΑΘΕΣΗ ΠΥΣΔΕ ΒΟΙΩΤΙΑΣ ΒΟΙΩΤΙΑ
ΑΝΑΤ. ΑΤΤΙΚΗ
ΙΩΑΝΝΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ ΠΕ06.00 ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΠΟΜΠΙΑΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΑΝΑΤ. ΘΕΣΣΑ-ΛΟΝΙΚΗΣ
ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΕ19.00 1ο ΤΕΕ ΚΑΡΠΕΝΗΣΙΟΥ ΕΥΡΥΤΑΝΙΑ ΑΝΑΤ. ΘΕΣΣΑ-ΛΟΝΙΚΗΣ
ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕ19.00 ΕΝ. ΛΥΚΕΙΟ ΚΑΡΠΕΝΗΣΙΟΥ ΕΥΡΥΤΑΝΙΑ
ΑΝΑΤ. ΘΕΣΣΑ-ΛΟΝΙΚΗΣ
ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΚΛΑΔΟΣ ΟΡΓΑΝΙΚΗ ΘΕΣΗ ΠΥΣΔΕ ΟΡΓΑΝΙΚΗΣ ΠΥΣΔΕ ΑΠΟ-ΣΠΑΣΗΣ
ΓΩΤΤΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΠΕ19.00 ΓΥΜΝ. ΚΑΝΔΗΛΑΣ ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑ ΑΝΑΤ. ΘΕΣ-ΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΧΑΤΖΗΑΥΓΕΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΕ19.00 ΕΕΕΕΚ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ ΕΒΡΟΣ ΑΝΑΤ. ΘΕΣ-ΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΧΡΥΣΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ- ΕΛΕΑΝΑ ΠΕ19.00 ΓΥΜΝ. ΑΣΠΡΩΝ ΣΠΙΤΙΩΝ ΒΟΙΩΤΙΑ ΑΝΑΤ. ΘΕΣ-ΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΝΙΚΟΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΕ19.00 Γ/ΣΙΟ ΣΑΡΔΙΝΙΩΝ ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑ ΑΡΤΑ
ΤΣΟΥΜΑΝΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΠΕ19.00 ΔΙΑΘΕΣΗ ΠΥΣΔΕ ΚΕΡΚΥΡΑΣ ΚΕΡΚΥΡΑ ΑΡΤΑ
ΚΟΛΟΚΥΘΑ ΜΑΙΡΗ ΠΕ05.00 Ε. Λ. ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΛΑΣΙΘΙ ΑΧΑΙΑ
ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΠΕ19.00 1ο ΛΥΚΕΙΟ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ ΗΛΕΙΑ ΑΧΑΙΑ
ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΠΕ19.00 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΕΡΑΤΕΙΝΗΣ ΦΩΚΙΔΑ ΑΧΑΙΑ
ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΠΕ19.00 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΧΑΒΑΡΙΟΥ ΗΛΕΙΑ ΑΧΑΙΑ
ΚΟΛΛΙΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΠΕ19.00 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΥΓΕΙΟΥ ΗΛΕΙΑ ΑΧΑΙΑ
ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΠΕ19.00 Γ/ΣΙΟ ΒΟΝΙΤΣΑΣ ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡ-ΝΑΝΙΑ ΑΧΑΙΑ
ΛΑΤΣΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΠΕ19.00 2ο ΤΕΕ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ ΗΛΕΙΑ ΑΧΑΙΑ
ΝΤΑΦΟΥΛΗ ΕΛΕΝΗ ΠΕ19.00 Γ.ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ ΠΡΟΣ.ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΗ ΜΕΣΣΗΝΙΑ ΑΧΑΙΑ
ΠΟΥΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ ΠΕ19.00 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑ ΑΧΑΙΑ
ΣΙΓΑΛΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΠΕ19.00 Ε.Λ. ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ - ΠΡΟΣΩΡ. ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΗ ΜΕΣΣΗΝΙΑ ΑΧΑΙΑ
ΜΠΟΝΗ ΜΑΡΙΑ ΠΕ06.00 1ο ΓΥΜΝ. ΠΥΡΓΟΥ ΗΛΕΙΑ Β ΑΘΗΝΩΝ
ΤΣΟΥΡΟΥΦΛΗ ΣΟΦΙΑ ΠΕ06.00 ΔΙΑΘΕΣΗ ΠΥΣΔΕ Α ΧΙΟΥ ΧΙΟΣ Β ΑΘΗΝΩΝ
ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΠΕ19.00 ΠΥΣΔΕ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ ΜΕΣΣΗΝΙΑ Β ΑΘΗΝΩΝ
ΚΟΛΟΤΟΥΡΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΕ19.00 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΕΑΣ ΜΑΛΕΣΙΑ-ΔΑΣ ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑ Β ΑΘΗΝΩΝ
ΚΟΝΙΑΡΗΣ ΜΑΡΙΟΣ ΠΕ19.00 ΠΥΣΔΕ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ ΜΕΣΣΗΝΙΑ Β ΑΘΗΝΩΝ
ΚΟΡΔΟΥΛΗ ΤΕΡΗ ΠΕ19.00 ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΠΑΡΑΒΟΛΑΣ ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑ Β ΑΘΗΝΩΝ
ΚΟΥΜΟΥΤΣΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ ΠΕ19.00 ΠΥΣΔΕ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ ΜΕΣΣΗΝΙΑ Β ΑΘΗΝΩΝ
ΛΟΥΚΑ ΑΘΗΝΑ ΠΕ19.00 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΦΥΤΕΙΩΝ ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑ Β ΑΘΗΝΩΝ
ΜΠΟΤΣΙΑΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΕ19.00 ΔΙΑΘΕΣΗ ΠΥΣΔΕ ΚΕΡΚΥΡΑΣ ΚΕΡΚΥΡΑ Β ΑΘΗΝΩΝ
ΠΑΤΕΛΟΔΗΜΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΑ ΠΕ19.00 4ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑ Β ΑΘΗΝΩΝ
ΡΟΥΣΣΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΕ19.00 Γ.ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝ-ΠΡΟΣ.ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΗ ΜΕΣΣΗΝΙΑ Β ΑΘΗΝΩΝ
ΣΑΖΑΚΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΕ19.00 ΔΙΑΘΕΣΗ ΠΥΣΔΕ Ν.ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ ΚΟΡΙΝΘΙΑ Β ΑΘΗΝΩΝ
ΣΟΛΔΑΤΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΕ19.00 ΔΙΑΘΕΣΗ ΠΥΣΔΕ ΒΟΙΩΤΙΑΣ ΒΟΙΩΤΙΑ Β ΑΘΗΝΩΝ
ΤΣΙΚΟΛΙΔΑΚΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΠΕ19.00 ΔΙΑΘΕΣΗ ΠΥΣΔΕ ΑΡΚΑΔΙΑ Β ΑΘΗΝΩΝ
ΚΑΡΑΒΑΤΖΗ ΘΕΟΔΩΡΑ ΠΕ05.00 ΕΝ. ΛΥΚ. ΒΑΣΙΛΑΚΙΟΥ ΗΛΕΙΑ ΒΟΙΩΤΙΑ
ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΠΕ05.00 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΓΟΥΒΩΝ Ν. ΗΡΑ-ΚΛΕΙΟΥ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΒΟΙΩΤΙΑ
ΒΟΪΔΑΚΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΠΕ06.00 Ε.Λ.ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝ-ΠΡΟΣ.ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΗ ΜΕΣΣΗΝΙΑ Γ ΑΘΗΝΩΝ
ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΚΛΑΔΟΣ ΟΡΓΑΝΙΚΗ ΘΕΣΗ ΠΥΣΔΕ ΟΡΓΑΝΙΚΗΣ ΠΥΣΔΕ ΑΠΟ-ΣΠΑΣΗΣ
ΛΙΑΣΚΟΒΙΤΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΠΕ06.00 ΠΥΣΔΕ ΖΑΚΥΝΘΟΥ ΖΑΚΥΝΘΟΣ Γ ΑΘΗΝΩΝ
ΠΑΤΕΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΤΩΝΙΑ ΠΕ06.00 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΧΑΒΑΡΙΟΥ ΗΛΕΙΑ Γ ΑΘΗΝΩΝ
ΧΑΡΧΑΛΑΚΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ ΠΕ06.00 1Ο ΕΝ. ΛΥΚ. ΠΥΡΓΟΥ ΗΛΕΙΑ Δ ΑΘΗΝΩΝ
ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΠΕ19.00 2 ΛΥΚΕΙΟ ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥ ΚΕΦΑΛΛΟΝΙΑ Δ ΑΘΗΝΩΝ
ΔΡΑΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΕ19.00 ΔΙΑΘΕΣΗ ΠΥΣΔΕ ΒΟΙΩΤΙΑ Δ ΑΘΗΝΩΝ
ΖΑΡΑΛΙΚΟΥ ΕΥΔΟΞΙΑ ΠΕ19.00 ΓΥΜΝ. ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΒΟΙΩΤΙΑ Δ ΑΘΗΝΩΝ
ΚΑΤΣΑΝΟΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ ΠΕ19.00 ΔΙΑΘΕΣΗ ΠΥΣΔΕ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ ΚΟΡΙΝΘΙΑ Δ ΑΘΗΝΩΝ
ΛΙΤΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΕ19.00 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΦΥΤΕΙΩΝ ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡ-ΝΑΝΙΑ Δ ΑΘΗΝΩΝ
ΜΑΝΩΛΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΠΕ19.00 ΠΥΣΔΕ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ ΜΕΣΣΗΝΙΑ Δ ΑΘΗΝΩΝ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΕ19.00 2ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΗΓΟΥΜΕ-ΝΙΤΣΑΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΑ Δ ΑΘΗΝΩΝ
ΣΤΑΘΟΡΑΚΗ ΜΑΡΙΝΑ ΠΕ19.00 1 ΓΥΜΝ. ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ ΒΟΙΩΤΙΑ Δ ΑΘΗΝΩΝ
ΜΠΕΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΠΕ19.00 ΔΙΑΘΕΣΗ ΠΥΣΔΕ ΚΟΡΙΝΘΙΑ ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗ
ΞΕΝΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΠΕ19.00 ΠΥΣΔΕ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ ΜΕΣΣΗΝΙΑ ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗ
ΣΕΜΠΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΠΕ19.00 ΔΙΑΘΕΣΗ ΠΥΣΔΕ ΑΡΚΑΔΙΑ ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗ
ΣΤΑΜΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΠΕ19.00 ΔΙΑΘΕΣΗ ΠΥΣΔΕ ΑΡΚΑΔΙΑ ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗ
ΣΩΧΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΕ19.00 ΔΙΑΘΕΣΗ ΠΥΣΔΕ ΚΟΡ. ΚΟΡΙΝΘΙΑ ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗ
ΤΣΑΜΠΑΖΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΠΕ19.00 ΔΙΑΘΕΣΗ ΠΥΣΔΕ Ν.ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ ΚΟΡΙΝΘΙΑ ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗ
ΒΑΡΝΑΒΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕ19.00 ΔΙΑΘΕΣΗ ΛΕΣΒΟΥ ΔΥΤ. ΘΕΣΣΑΛΟ-ΝΙΚΗΣ
ΒΡΙΓΓΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΠΕ19.00 Γ/ΣΙΟ ΑΓΙΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΥ ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑ ΔΥΤ. ΘΕΣΣΑΛΟ-ΝΙΚΗΣ
ΓΙΟΥΔΑ ΔΗΜΗΤΡΑ ΠΕ19.00 ΤΕΕ ΒΟΝΙΤΣΑΣ ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑ ΔΥΤ. ΘΕΣΣΑΛΟ-ΝΙΚΗΣ
ΕΥΘΥΜΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ ΠΕ19.00 1ο ΤΕΕ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΑ ΔΥΤ. ΘΕΣΣΑΛΟ-ΝΙΚΗΣ
ΚΑΜΠΟΣΙΩΡΗ ΕΛΕΝΗ ΠΕ19.00 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΑ ΔΥΤ. ΘΕΣΣΑΛΟ-ΝΙΚΗΣ
ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΕ19.00 Γ/ΣΙΟ ΣΑΜΟΘΡΑΚΗΣ ΕΒΡΟΣ ΔΥΤ. ΘΕΣΣΑΛΟ-ΝΙΚΗΣ
ΚΟΤΣΑΛΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΠΕ19.00 5ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑ ΔΥΤ. ΘΕΣΣΑΛΟ-ΝΙΚΗΣ
ΜΗΝΑΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΠΕ19.00 5ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑ ΔΥΤ. ΘΕΣΣΑΛΟ-ΝΙΚΗΣ
ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΕ19.00 ΔΙΑΘΕΣΗ ΠΥΣΔΕ ΑΡΚΑΔΙΑ ΔΥΤ. ΘΕΣΣΑΛΟ-ΝΙΚΗΣ
ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ ΠΕ19.00 5 ΛΥΚ. ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑ ΔΥΤ. ΘΕΣΣΑΛΟ-ΝΙΚΗΣ
ΔΡΕΜΛΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΠΕ19.00 ΔΙΑΘΕΣΗ ΠΥΣΔΕ ΚΕΡΚΥΡΑΣ ΚΕΡΚΥΡΑ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΑ
ΚΑΡΑΒΕΛΑ ΧΡΥΣΑΝΘΗ ΠΕ06.00 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΕΒΡΟΣ
ΝΤΙΝΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΠΕ06.00 Α ΧΑΝΙΩΝ ΧΑΝΙΑ ΕΒΡΟΣ
ΣΑΠΟΥΝΤΖΟΓΛΟΥ ΣΤΑΥΡΟΣ ΠΕ06.00 1 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑ ΕΥΒΟΙΑ
ΜΑΡΚΟΥΤΣΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΕ19.00 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟΥ ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟ
ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΚΛΑΔΟΣ ΟΡΓΑΝΙΚΗ ΘΕΣΗ ΠΥΣΔΕ ΟΡΓΑΝΙΚΗΣ ΠΥΣΔΕ ΑΠΟ-ΣΠΑΣΗΣ
ΠΑΠΑΔΟΚΩΣΤΑΚΗ ΚΟΡΑΛΙΑ ΠΕ19.00 ΔΙΑΘΕΣΗ ΠΥΣΔΕ ΒΟΙΩΤΙΑΣ ΒΟΙΩΤΙΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟ
ΣΑΡΙΔΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΕ19.00 1ο ΤΕΕ ΣΥΡΟΥ ΚΥΚΛΑΔΕΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟ
ΝΤΟΚΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΠΕ19.00 ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΒΟΝΙΤΣΑΣ ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑ ΘΕΣΠΡΩΤΙΑ
ΠΑΝΤΑΖΗ ΣΟΦΙΑ ΠΕ06.00 ΛΥΚΕΙΟ ΚΕΡΑΜΕΙΩΝ ΚΕΦΑΛΛΟΝΙΑ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΦΑΣΟΥΛΑ ΕΥΑΝΘΙΑ ΠΕ06.00 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΣΣΙΩΠΗΣ ΚΕΡΚΥΡΑ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΤΖΙΟΒΑΡΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΠΕ19.00 ΔΙΑΘΕΣΗ ΠΥΣΔΕ ΚΕΡΚΥΡΑΣ ΚΕΡΚΥΡΑ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΕ19.00 2ο ΓΣΙΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ ΠΕΛΛΑ ΚΑΒΑΛΑΣ
ΚΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΕ19.00 2 ΤΕΕ ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑ ΚΑΡΔΙΤΣΑ
ΚΥΡΑΤΣΟΥΛΗ ΓΕΩΡΓΙΑ ΠΕ06.00 ΠΥΣΔΕ ΖΑΚΥΝΘΟΥ ΖΑΚΥΝΘΟΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑ
ΚΑΡΒΟΥΝΑ ΙΩΑΝΝΑ ΠΕ06.00 1ο Γ/ΣΙΟ ΑΓΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΚΡΗΤΗΣ ΛΑΣΙΘΙ ΚΙΛΚΙΣ
ΜΑΛΤΕΖΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΠΕ06.00 ΔΙΑΘΕΣΗ ΠΥΣΔΕ Β ΧΙΟΥ ΧΙΟΣ ΚΙΛΚΙΣ
ΜΟΥΤΑΦΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ ΠΕ06.00 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΟΙΡΩΝ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΚΙΛΚΙΣ
ΑΛΕΞΑΝΔΡΗΣ ΙΑΚΩΒΟΣ ΠΕ19.00 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΑΣΤΡΑΣ ΚΕΦΑΛΛΟΝΙΑ ΚΙΛΚΙΣ
ΠΑΠΠΑ ΑΝΝΑ ΠΕ05.00 ΠΥΣΔΕ ΖΑΚΥΝΘΟΥ ΖΑΚΥΝΘΟΣ ΚΟΖΑΝΗ
ΨΥΛΛΑΚΗ ΤΕΡΕΖΑ ΙΩΑΝΝΑ ΠΕ05.00 Γ/ΣΙΟ ΚΟΥΤΣΟΥΡΑ ΛΑΣΙΘΙ ΚΟΖΑΝΗ
ΓΚΟΝΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΠΕ06.00 Α ΧΑΝΙΩΝ ΧΑΝΙΑ ΚΟΖΑΝΗ
ΑΜΟΙΡΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ ΠΕ19.00 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΗΓΟΥΜΕΝΙ-ΤΣΑΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΑ ΚΟΖΑΝΗ
ΣΑΒΒΟΥΛΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΕ19.00 ΔΙΑΘΕΣΗ ΠΥΣΔΕ ΚΕΡΚΥΡΑΣ ΚΕΡΚΥΡΑ ΚΟΖΑΝΗ
ΜΟΥΣΤΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΠΕ05.00 ΕΝ. ΛΥΚ. ΠΕΛΟΠΙΟΥ ΗΛΕΙΑ ΚΥΚΛΑΔΕΣ
ΣΑΛΟΥΠΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΠΕ05.00 ΤΕΕ ΦΙΛΙΑΤΩΝ ΘΕΣΠΡΩΤΙΑ ΛΑΚΩΝΙΑ
ΖΑΧΑΡΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΕ19.00 1ο ΤΕΕ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΑ ΛΑΡΙΣΑΣ
ΚΑΨΟΥΡΗ ΘΕΟΔΩΡΑ ΠΕ19.00 6ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑ ΛΑΡΙΣΑΣ
ΚΟΜΨΑΡΑ ΣΟΦΙΑ ΠΕ19.00 ΔΙΑΘΕΣΗ ΠΥΣΔΕ ΚΕΡΚΥΡΑΣ ΚΕΡΚΥΡΑ ΛΑΡΙΣΑΣ
ΜΠΑΡΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΕ19.00 ΔΙΑΘΕΣΗ ΠΥΣΔΕ ΚΕΡΚΥΡΑΣ ΚΕΡΚΥΡΑ ΛΑΡΙΣΑΣ
ΣΑΠΟΥΝΤΖΑΚΗΣ ΠΕΤΡΟΣ ΠΕ19.00 ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟΥ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑ ΛΑΡΙΣΑΣ
ΣΟΛΩΜΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΕ19.00 1 ΤΕΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑ ΛΑΡΙΣΑΣ
ΣΠΑΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΕ19.00 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΔΕΣΦΙΝΑΣ ΦΩΚΙΔΑ ΛΑΡΙΣΑΣ
ΣΤΕΦΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΕ19.00 2 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥ ΚΕΦΑΛΛΟΝΙΑ ΛΑΡΙΣΑΣ
ΤΙΦΤΙΚΤΣΟΓΛΟΥ ΣΟΛΩΝ ΠΕ19.00 ΕΕΕΕΚ ΑΜΦΙΣΣΑΣ ΦΩΚΙΔΑ ΛΑΡΙΣΑΣ
ΛΑΓΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΠΕ01.00 Γ/ΣΙΟ ΜΥΡΤΙΑΣ ΗΛΕΙΑ ΞΑΝΘΗ
ΜΑΡΑΓΚΟΥΔΑΚΗ ΘΩΜΑΗ ΠΕ06.00 Α ΧΑΝΙΩΝ ΧΑΝΙΑ ΞΑΝΘΗ
ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ ΠΕ19.00 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΑΛΕΣΙΑΔΑΣ ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑ ΞΑΝΘΗ
ΣΠΑΝΑΚΗ ΑΝΝΑ ΠΕ05.00 2ο Γ/ΣΙΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ ΛΑΣΙΘΙ ΠΕΙΡΑΙΑΣ
ΝΙΚΟΛΑΪΔΟΥ ΕΛΕΝΗ ΠΕ06.00 Γ/ΣΙΟ ΑΜΦΙΛΟΧΙΑΣ ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑ ΠΕΙΡΑΙΑΣ
ΚΑΜΑΡΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΕ19.00 ΔΙΑΘΕΣΗ ΠΥΣΔΕ ΑΡΚΑΔΙΑ ΠΕΙΡΑΙΑΣ
ΣΤΑΣΙΝΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΠΕ19.00 ΤΕΕ ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥ ΚΕΦΑΛΛΟΝΙΑ ΠΕΙΡΑΙΑΣ
ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΚΛΑΔΟΣ ΟΡΓΑΝΙΚΗ ΘΕΣΗ ΠΥΣΔΕ ΟΡΓΑΝΙΚΗΣ ΠΥΣΔΕ ΑΠΟ-ΣΠΑΣΗΣ
ΓΙΑΡΕΝΗ ΣΥΡΙΓΩ ΠΕ06.00 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΡΓΥΡΑΔΩΝ ΚΕΡΚΥΡΑ ΠΕΛΛΑ
ΚΑΡΑΠΑΤΣΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΕ19.00 ΔΙΑΘΕΣΗ ΠΥΣΔΕ Α ΚΕΡ-ΚΥΡΑΣ ΚΕΡΚΥΡΑ ΠΕΛΛΑ
ΑΓΙΑΝΝΙΤΟΥ ΣΟΦΙΑ ΠΕ05.00 ΓΥΜΝ. ΑΣΤΑΚΟΥ ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑ ΠΙΕΡΙΑ
ΚΑΒΡΟΥΛΑΚΗ ΑΝΤΩΝΙΑ ΠΕ06.00 Ε.Λ.ΦΟΥΡΦΟΥΡΑ ΡΕΘΥΜΝΟ ΠΙΕΡΙΑ
ΑΚΡΙΒΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΕ19.00 2ο ΤΕΕ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΑ ΠΙΕΡΙΑ
ΒΕΓΙΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΕ19.00 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΗΓΟΥΜΕ-ΝΙΤΣΑΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΑ ΠΙΕΡΙΑ
ΓΕΡΟΦΩΤΗ ΜΑΡΙΑ ΠΕ19.00 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΡΠΕΝΗΣΙ-ΟΥ ΕΥΡΥΤΑΝΙΑ ΠΙΕΡΙΑ
ΔΡΙΝΗ ΦΩΤΕΙΝΗ ΠΕ19.00 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΕΡΔΙΚΑΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΑ ΠΙΕΡΙΑ
ΠΑΓΩΝΗ ΑΠΟΣΤΟΛΙΑ ΠΕ19.00 ΔΙΑΘΕΣΗ ΠΥΣΔΕ ΚΕΡΚΥ-ΡΑΣ ΚΕΡΚΥΡΑ ΠΙΕΡΙΑ
ΠΡΟΒΑΤΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΕ19.00 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΑΛΑΙΡΟΥ ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑ ΠΙΕΡΙΑ
ΚΑΤΣΙΚΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΠΕ05.00 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΛΑΤΑΡΙΑΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΑ ΠΡΕΒΕΖΑ
ΓΟΥΓΛΙΔΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΠΕ19.00 ΔΙΑΘΕΣΗ ΛΕΣΒΟΥ ΡΟΔΟΠΗ
ΚΙΟΥΡΤΖΙΔΗΣ ΒΛΑΔΙΜΗΡΟΣ ΠΕ19.00 ΓΥΜΝ. ΑΣΤΑΚΟΥ ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑ ΡΟΔΟΠΗ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ ΠΕ19.00 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΑΛΑΙΟΜΑ-ΝΙΝΑΣ ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑ ΡΟΔΟΠΗ
ΧΑΛΚΙΑΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ ΠΕ19.00 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΑΡΓΑΡΙΤΙΟΥ ΘΕΣΠΡΩΤΙΑ ΡΟΔΟΠΗ
ΘΕΟΔΩΡΟΥΔΗ ΕΛΕΝΗ ΠΕ06.00 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΡΑΓΚΙΑΝΩΝ ΚΑΡΔΙΤΣΑ ΣΕΡΡΕΣ
ΚΟΥΜΠΟΥΡΛΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΠΕ06.00 Β ΧΑΝΙΩΝ ΧΑΝΙΑ ΣΕΡΡΕΣ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ ΠΕ06.00 ΔΙΑΘΕΣΗ ΠΥΣΔΕ Α ΧΙΟΥ ΧΙΟΣ ΣΕΡΡΕΣ
ΚΟΥΚΛΙΑΤΗΣ ΙΑΣΩΝ ΠΕ19.00 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΦΥΡΩΝ ΚΥΚΛΑΔΕΣ ΣΕΡΡΕΣ
ΤΟΛΙΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΠΕ19.00 ΓΥΜΝ. ΔΙΣΤΟΜΟΥ ΒΟΙΩΤΙΑ ΣΕΡΡΕΣ
ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΜΑΡΙΟΣ ΠΕ06.00 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΕΡΑΜΙΔΙΑΣ ΗΛΕΙΑ ΤΡΙΚΑΛΑ
ΠΑΠΠΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΕ19.00 ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΠΑΝΑΙ-ΤΩΛΙΟΥ ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑ ΤΡΙΚΑΛΑ
ΔΕΔΕ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΠΕ06.00 Ε.Λ. Λ. ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ Ν. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΦΛΩΡΙΝΑ
ΧΑΤΖΗΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΕ19.00 ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΜΦΙ-ΛΟΧΙΑΣ ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑ ΦΛΩΡΙΝΑ
ΚΑΠΕΝΕΚΑΚΗΣ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΠΕ19.00 ΔΙΑΘΕΣΗ ΠΥΣΔΕ ΑΡΚΑΔΙΑ ΧΑΝΙΑ
ΛΥΜΠΕΡΤΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΕ19.00 ΛΥΚΕΙΟ ΔΙΣΤΟΜΟΥ ΒΟΙΩΤΙΑ ΧΑΝΙΑ

Β . Ανακαλούνται οι υπ΄αριθμ. 78989/Δ2/11-8-05, 85817/Δ2/31-8-05, 82017/Δ2/7-09-05 και 101405/Δ2/30-09-05 Υπουργικές Αποφάσεις στο σημείο που αφορά τις αποσπάσεις των εκπαιδευτικών Δ.Ε., για τους λόγους που αναγράφονται δίπλα στο όνομά τους, ως ακολούθως:
ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΚΛΑΔΟΣ ΟΡΓΑΝΙΚΗ ΘΕΣΗ ΠΥΣΔΕ ΠΟΥ ΕΙΧΕ ΑΠΟΣΠΑ-ΣΘΕΙ ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙΣ
ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΣ ΠΕ05 2 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΕΔΕΣΣΑΣ Α ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Λόγω απόσπασής της στον ΟΕΕΚ
ΚΑΨΑΛΗ ΣΤΕΛΛΑΣ ΠΕ01 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΣΠΡΩΝ ΣΠΙΤΙΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ Λόγω χορήγησης εκπαιδευτικής άδειας
ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΚΛΑΔΟΣ ΟΡΓΑΝΙΚΗ ΘΕΣΗ ΠΥΣΔΕ ΟΡΓΑΝΙ-ΚΗΣ ΠΥΣΔΕ ΑΠΟΣΠΑΣΗΣ
ΚΟΥΣΕΡΗ ΓΕΩΡΓΙΑΣ ΠΕ02 ΔΙΑΘΕΣΗ ΠΥΣΔΕ ΒΟΙΩ-ΤΙΑΣ Β ΑΘΗΝΩΝ Λόγω απόσπασής της στο 4ο Γραφείο Δ.Ε. Β΄Αθήνας
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ ΠΕ02 ΔΙΑΘΕΣΗ ΠΥΣΔΕ ΦΩΚΙ-ΔΑΣ ΑΝΑΤ. ΑΤΤΙΚΗ Λόγω απόσπασής της στο 1ο Γραφείο Δ.Ε. Ανατολικής Αττικής
ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΟΥ ΛΗΤΟΥΣ ΠΕ19 2 Γ/ΣΙΟ ΝΑΟΥΣΑΣ Β ΑΘΗΝΩΝ Λόγω χορήγησης εκπαιδευτικής άδειας
ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΠΕ01 ΔΙΑΘΕΣΗ ΠΥΣΔΕ ΒΟΙΩ-ΤΙΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑ Λόγω απόσπασής του στο Γραφείο Δ.Ε. Καρδίτσας
ΣΥΡΟΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΠΕ08 1 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΡΕΒΕΖΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑΣ Λόγω απόσπασής του σε Σχολείο Δευτε-ρης Ευκαιρίας Πειραιά
ΦΙΟΛΙΤΑΚΗ ΜΑΡΙΑΣ ΠΕ02 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΓΕΝΝΑΔΙΟΥ ΗΡΑΚΛΕΙΟ Λόγω απόσπασής της στη Δ/νση Δ.Ε. Ηρακλείου
ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΠΕ14.01 2ο ΤΕΕ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Α ΑΘΗΝΩΝ Λόγω απόσπασής του στο ΤΕΙ Πάτρας



Γ . Τροποποιούνται οι υπ΄αριθμ. 79989/Δ2/11-8-05, 85817/Δ2/31-8-05, 82017/Δ2/7-09-05 και 101405/Δ2/30-09-05 Υπουργικές Αποφάσεις στο σημείο που αφορά το ΠΥΣΔΕ από-σπασης των εκπαιδευτικών Δ.Ε., επειδή αφ΄ενός μεν δεν δημιουργούν λειτουργικό πρόβλημα στις σχολικές μονάδες του αρχικού ΠΥΣΔΕ που είχαν αποσπαστεί και αφ΄ετέρου θα καλύψουν λειτουργικά κενά των σχολικών μονάδων σε εκπαιδευτικό προσωπικό, ως ακολούθως :

ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΚΛΑΔΟΣ ΟΡΓΑΝΙΚΗ ΘΕΣΗ ΑΡΧΙΚΟ ΠΥΣΔΕ ΑΠΟΣΠΑΣΗΣ ΠΥΣΔΕ ΑΠΟ-ΣΠΑΣΗΣ ΠΥΣΔΕ ΟΡΓΑΝΙ-ΚΗΣ
ΚΑΡΑΜΑΡΛΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΠΕ04 ΔΙΑΘΕΣΗ ΠΥΣΔΕ ΔΥΤΙ-ΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ Γ΄ΑΘΗΝΩΝ Α ΑΘΗΝΩΝ ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗ
ΚΑΡΟΥΝΙΑ ΜΑΡΙΑΣ ΠΕ18.33 ΔΙΑΘΕΣΗ ΠΥΣΔΕ ΑΝΑ-ΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ Α΄ΑΘΗΝΩΝ Γ ΑΘΗΝΩΝ ΑΝΑΤ. ΑΤΤΙΚΗ
ΛΟΥΚΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΠΕ08 ΔΙΑΘΕΣΗ ΠΥΣΔΕ ΑΙΤ/ΝΙΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗ ΑΙΤΩΛ/ΝΙΑ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΓΛΥΚΕΡΙΑΣ ΠΕ13 2ο ΤΕΕ ΚΙΛΚΙΣ Α΄ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΑΝΑΤ. ΤΤΙΚΗ ΚΙΛΚΙΣ
ΡΑΦΑΗΛΙΔΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΕ19 ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΚΑΒΑΛΑΣ Β΄ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΦΛΩΡΙΝΑ ΚΑΒΑΛΑΣ
ΚΑΡΑΜΠΕΚΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ ΠΕ11 ΔΙΑΘΕΣΗ ΠΥΣΔΕ ΗΛΕΙ-ΑΣ ΕΥΡΥΤΑΝΙΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑ ΗΛΕΙΑ
ΜΑΝΤΑΡΤΖΙΔΗ ΑΝΕΣΤΗ ΠΕ11 ΔΙΑΘΕΣΗ ΠΥΣΔΕ ΛΑ-ΚΩΝΙΑΣ ΗΜΑΘΙΑΣ Β ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΛΑΚΩΝΙΑ
ΜΟΣΧΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗΣ ΠΕ04.02 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΓΡΕΒΕ-ΝΩΝ ΚΙΛΚΙΣ Β ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΓΡΕΒΕΝΑ
ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΠΕ11 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΘΗΡΑΣ Δ΄ΑΘΗΝΩΝ Β ΑΘΗΝΩΝ ΚΥΚΛΑΔΕΣ
ΣΧΟΙΝΑ ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΠΕ11 ΔΙΑΘΕΣΗ ΠΥΣΔΕ ΔΩΔΕ-ΚΑΝΗΣΟΥ Δ΄ΑΘΗΝΩΝ Β ΑΘΗΝΩΝ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΑ
ΧΟΛΕΒΑ ΔΡΟΣΟΥ ΠΕ17.04 1ο ΤΕΕ ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ ΚΟΡΙΝΘΙΑ ΑΡΚΑΔΙΑ


Οι Προϊστάμενοι Δ/νσεων και Γραφείων Δ.Ε. από τις περιοχές των οποίων αποσπώνται οι εν λόγω εκπαιδευτικοί παρακαλούνται να κοινοποιήσουν την απόφαση αυτή στους ενδιαφερό-μενους και να τη γνωστοποιήσουν στις σχολικές μονάδες από τις οποίες αποσπώνται.
Οι Προϊστάμενοι Δ/νσεων και Γραφείων Δ.Ε. στις περιοχές των οποίων αποσπώνται οι εν λόγω εκπαιδευτικοί παρακαλούνται να φροντίσουν να αποσταλούν αντίγραφα της ανάληψης υπηρεσίας των αποσπασμένων στους προϊστάμενους των περιοχών από τις οποίες προέρχονται.

 

Αρχική σελίδα                 ΚΑΤΑΛΟΓΟΣ ΘΕΜΑΤΩΝ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗΣ