ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ 11-09-18 - ΠΥΣΔΕ - ΚΑΛΥΨΗ ΚΕΝΩΝ ΣΤΟ ΜΟΥΣΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΒΟΛΟΥ 2018-19

Αιτήσεις για την κάλυψη λειτουργικών κενών μουσικής

Βόλος 11-09-2018

Από το ΠΥΣΔΕ Μαγνησίας ανακοινώνεται ότι στο Μουσικό Σχολείο Βόλου υφίστανται λειτουργικά κενά σε αντίστοιχες ειδικότητες μουσικής για τοποθέτηση εκπαιδευτικών που επιθυμούν να διατεθούν στο Μουσικό Σχολείο Βόλου. Oι μόνιμοι εκπαιδευτικοί της Πρωτοβάθμιας & Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης Μαγνησίας οι οποίοι διαθέτουν τα προβλεπόμενα από την ισχύουσα νομοθεσία και διατάξεις προσόντα και επιθυμούν να αποσπαστούν με σκοπό την κάλυψη των παραπάνω κενών, να υποβάλλουν σχετική Αίτηση προς το ΠΥΣΔΕ Μαγνησίας.

Oι παραπάνω αιτήσεις υποβάλλονται απευθείας προς τη Γραμματεία του Π.Υ.Σ.Δ.Ε. (Επτά Πλατανίων 16, Βόλος, 6ος όροφος) ή ηλεκτρονικά στη διεύθυνση Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε..gr ή με fax στο 24210-50364. Στην περίπτωση όμως ηλεκτρονικής υποβολής ή υποβολής με fax οι ενδιαφερόμενοι πρέπει να καλούν στο πρωτόκολλο του ΠΥΣΔΕ (τηλ. 2421047386) για να επιβεβαιώσουν τη λήψη και να πάρουν τον αριθμό πρωτοκόλλου της αίτησής τους.

Προθεσμία υποβολής των αιτήσεων μέχρι την Παρασκευή 14-09-2018 και ώρα 10:00 π.μ.